Zakladanie spoločností s.r.o. Zakládání společností na Slovensku Company formation in Slovakia

Virtuálne sídlo v Ružinove

Virtuálne sídlo v Ružinove je služba prenájmu sídla Vašej spoločnosti na jednej z našich adries v mestskej časti Ružinov v Bratislave.

Poskytnutie sídla využívajú hlavne obchodné spoločnosti, ktoré si z rôznych dôvodov nechcú alebo nemôžu prenajať vlastné administratívne priestory. Zabezpečíme zriadenie a prevádzkovanie sídla spoločnosť vo vlastných priestoroch so splnením všetkých legislatívnych predpisov.


Virtuálne sídlo v Ružinove poskytujeme na tejto adrese:

Klincová 37

Virtuálne sídlo na oblúbenej adrese v širšom centre Bratislavy neďaleko Záhradníckej a Bajkalskej ulice vďaka čomu je táto adresa veľmi dobre dopravne dostupná autom z centra Bratislavy ako aj z dialnice (zjazd Prístavného mostu na Bajkalskú ulicu je vzdialený asi 1km) ale aj mestskou hromadnou dopravou (električkou a autobusom zástavka Slovanet).

Parkovanie pre našich klientov je možné na parkovisku supermarketu Lidl s vchodom z Trenčianskej ulice alebo pozdĺžne na prilahlých uliciach Klincová a Priemyselná.

U nás máte dlhodobú záruka sídla spoločnosti

Virtuálne sídlo ponúkame v nehnuteľnosti, ktorú vlastní naša spoločnosť.


Táto skutočnosť Vám garantuje kontinuitu poskytovania našich služieb - nehrozí riziko, že by sme boli nútený služby ukončiť z dôvodu nezhôd s vlastníkom nehnuteľnosti.


Prenájom rokovacej miestnosti

V našich priestoroch na Klincovej ulici v Ružinove ponúkame našim klientom možnosť krátkodobého prenajatia rokovaních priestorov pre vaše obchodné stretnutia.

Rokovacia miestnosť pre 5 ľudí je kompletne zariadená a vybavená nábytkom a ďalším vybavením.

Zasadačka Klincová Zasadačka Klincová Zasadačka Klincová

Sledovanie zásielok online

V rámci služby virtuálneho sídla získate aj prístup do jedinečného online systému na sledovanie došlej pošty. O každej zásielke ste informovaný emailom a jej detaily si viete prezrieť v online systéme, kde si môžete priamo objednať jej bezplatné naskenovanie, alebo preposlanie.

Sledovanie zásielok online

Pre existujúce spoločnosti (meniace sídlo na našu adresu) sú možné predplatné obdobia 1, 2 a 3 roky. Existujúcim spoločnostiam, ktoré majú záväzky voči tretím osobám registračné sídlo neposkytujeme.


Povinnosť používať dátové schránky od 1.7.2017


Od 1.7.2017 štátne úrady komunikujú s firmami pomocou elektronických dátových schránok.

Ak konateľ firmy nie je Slovenský občan, tak NEMÁ žiadnu možnosť ako pristupovať do elektronickej dátovej schránky, alebo ak z iného dôvodu nie ste schopný zabezpečiť si príjem dátových správ využite našu službu príjmu elektronických dátových správ.

Company Consulting s.r.o.

Kontaktujte nás

  • tel: +421 944 255 854
  • tel: +421 917 750 587
  • mail: info@c-c.sk
Slovník pojmov     ::     Referencie     ::     Mapa stránok
© 2007-2024   Company Consulting s.r.o. má hodnotenie 5,0 5 stars z 17 recenzí