Zakladanie spoločností s.r.o. Zakládání společností na Slovensku Company formation in Slovakia

Virtuálne sídlo Bratislava 1

Najprestížnejšie adresy pre sídlo firmy aké si na Slovensku viete vybrať sa nachádzaju v mestskej časti Bratislava 1 - Staré mesto.

Využite túto možnosť za symbolickú cenu pomocou našej služby virtuálne sídlo. virtuálne sídlo je služba prenájmu sídla Vašej spoločnosti na jednej z našich adries.

Poskytnutie sídla využívajú hlavne spoločnosti, ktoré si z rôznych dôvodov nechcú alebo nemôžu prenajať vlastné administratívne priestory. Alebo ich proste k svojmu podnikaniu nepotrebujú.


Virtuálne sídlo Bratislava 1 - poskytujeme na týchto adresách:

- v historickom centre Bratislavy na Konventnej ulici v Bratislave - od 14€ / mesiac

- v centre Bratislavy na Michalskej ulici v Bratislave - od 26€ / mesiac

Konventná Michalská

Konventná 7

Virtuálne sídlo na lukratívnej adrese v historickom centre Bratislavy v Starom meste. Konventná ulica sa nachádza v časti Starého mesta nazývanej Palisády na úpätí hradného vrchu. Virtuálne sídlo poskytujeme v historickej budove postavenej v roku 1841.

Konventná ulica je veľmi dobre dopravne dostupná pešo, autom, ako aj mestkou dopravou, keďže jedna z najfrekventovanejších zástavok MHD - Zochova sa nachádza v tesnej blízkosti Konventnej ulice.

U nás máte dlhodobú záruka sídla spoločnosti

Virtuálne sídlo Bratislava 1 na Konventnej ulici ponúkame v nebytových priestoroch v historickej budove, ktoré vlastní naša spoločnosť.

Naše vlastníctvo priestorov Vám garantuje kontinuitu poskytovania našich služieb - nehrozí riziko, že by sme boli nútený služby ukončiť z dôvodu nezhôd s vlastníkom nehnuteľnosti.
Michalská 9

Michalská ulica sa nachádza v absolútnom centre Starého mesta v tesnej blízkosti Michalskej brány. Michalská ulica spája Hurbanovo námestie s Ventúrskou ulicou, ktorá ďalej pokračuje, až na Hviezdoslavovo námestie.

Budova Michalská 9 súčasťou pamiatkovo chránenej zóny Starého medsta. Budova bola v roku 2012 kompletne zrekonštruovana. Budova je Národnou kultúrnou pamiatkou postavenou v novorenesančnom slohu v rokoch 1884-86 podľa návrhu architekta Viktora Rumpelmayera.Sledovanie zásielok online

V rámci služby virtuálna kancelária získate aj prístup do jedinečného online systému na sledovanie došlej pošty. O každej zásielke ste informovaný emailom a jej detaily si viete prezrieť v online systéme, kde si môžete priamo objednať jej bezplatné naskenovanie, alebo preposlanie.

Sledovanie zásielok online

Pre existujúce spoločnosti (meniace sídlo na našu adresu) sú možné predplatné obdobia 1, 2 a 3 roky. Existujúcim spoločnostiam, ktoré majú záväzky voči tretím osobám registračné sídlo neposkytujeme.


Ak Vám nevyhovuje sídlo firmy v mestskej časti Bratislava Staré meste, vyberte si z niektorých naších ďalších adries v Bratislave.

Virtuálne sídlo poskytujeme na týchto adresách:

- na Osadnej ulici v Bratislave - od 11€ / mesiac

- na Vyšehradskej ulici v Bratislave - od 13€ / mesiac

- v komplexe Vienna gate, Kopčianska ulica v Bratislave - od 16€ / mesiac

- v kancelárskom komplexe na Klincovej ulici v Bratislave - od 16€ / mesiac

- v historickom centre Bratislavy na Konventnej ulici v Bratislave - od 16€ / mesiac

- v centre Bratislavy na Michalskej ulici v Bratislave - od 26€ / mesiac

Company Consulting s.r.o.

Kontaktujte nás

  • tel: +421 944 255 854
  • tel: +421 917 750 587
  • mail: info@c-c.sk
Slovník pojmov     ::     Referencie     ::     Mapa stránok
© 2007-2023   Company Consulting s.r.o. má hodnotenie 5,0 5 stars z 17 recenzí