Zakladanie spoločností s.r.o. Zakládání společností na Slovensku Company formation in Slovakia

Virtuálne sídlo v Petržalke

Virtuálne sídlo spoločnosti je služba prenájmu sídla Vašej spoločnosti na jednej z našich adries v mestskej časti Petržalka v Bratislave.

Poskytnutie sídla využívajú hlavne obchodné spoločnosti, ktoré si z rôznych dôvodov nechcú alebo nemôžu prenajať vlastné administratívne priestory. Zabezpečíme zriadenie a prevádzkovanie sídla spoločnosť vo vlastných priestoroch so splnením všetkých legislatívnych predpisov.


Virtuálne sídlo v Petržalke - poskytujeme na týchto adresách:

- v modernom 22 poschodovom polyfunkčnom komplexe Vienna gate na Kopčianskej ulici v Bratislave - od 14€ / mesiac

- v novostavbe polyfunkčného domu na Vyšehradskej ulici v Bratislave - od 11€ / mesiac

Kopčianska 10 Vyšehradská 12

Kopčianska 10 (Vienna Gate)

Virtuálne sídlo na lukratívnej adrese v modernej 22 podlažnej výškovej budove "Vienna Gate". Komplex Vienna gate sa nachádza oproti železničnej stanici Petržalka vďaka čomu je veľmi dobre dopravne dostupná autom z centra Bratislavy ako aj z dialnice, mestskou hromadnou dopravou ako aj vlakom.

Priamo v komplexe sa nachádzajú prevádzka banky, notár, účtovná spoločnosť ako aj obchodné centrum s množstvom prevádzok - Tesco, Drogéria, reštaurácia ako aj kaviareň.

Parkovanie pre našich klientov je možné bezplatne 3 hodiny v podzemnej garáži priamo v komplexe.

U nás máte dlhodobú záruka sídla spoločnosti

Virtuálne sídlo v Petržalke ponúkame v nehnuteľnosti, ktorú vlastní naša spoločnosť.


Táto skutočnosť Vám garantuje kontinuitu poskytovania našich služieb - nehrozí riziko, že by sme boli nútený služby ukončiť z dôvodu nezhôd s vlastníkom nehnuteľnosti.


Prenájom rokovacej miestnosti

V našich priestoroch na Kopčianskej ulici v Petržalke ponúkame našim klientom možnosť krátkodobého prenajatia rokovaních priestorov pre vaše obchodné stretnutia.

Rokovacia miestnosť pre 5 ľudí je kompletne zariadená a vybavená nábytkom a ďalším vybavením.

Zasadačka Kopčianska Zasadačka Kopčianska Zasadačka KopčianskaVyšehradská 12

Polyfunkčný objekt PEGAS v ktorom poskytujeme sídlo pozostáva z dvoch budov spojených parterom v ktorom sa nachádza kryté parkovisko a na streche parteru sa nachádza parkovisko s parkovou úpravou okolia.

Vyšehradská ulica sa nachádza v okrajovej časti Petržalky na začiatku lokality, kde sa v nasledujúcich rokoch očakáva mohutná výstavba projektu Slnečnice - Južné mesto.

Vyšehradská ulica je dobre dopravne dostupná autom, nakoľko polyfunkčný komplex susedí s Panónskou ulicou, ktorá pretína celú Petržalku ako aj MHD, ktorej zástavka je v tesnej blízkosti komplexu budov budov PEGAS.Sledovanie zásielok online

V rámci služby virtuálna kancelária získate aj prístup do jedinečného online systému na sledovanie došlej pošty. O každej zásielke ste informovaný emailom a jej detaily si viete prezrieť v online systéme, kde si môžete priamo objednať jej bezplatné naskenovanie, alebo preposlanie.

Sledovanie zásielok online

Pre existujúce spoločnosti (meniace sídlo na našu adresu) sú možné predplatné obdobia 1, 2 a 3 roky. Existujúcim spoločnostiam, ktoré majú záväzky voči tretím osobám registračné sídlo neposkytujeme.


Povinnosť používať dátové schránky od 1.7.2017


Od 1.7.2017 štátne úrady komunikujú s firmami pomocou elektronických dátových schránok.

Ak konateľ firmy nie je Slovenský občan, tak NEMÁ žiadnu možnosť ako pristupovať do elektronickej dátovej schránky, alebo ak z iného dôvodu nie ste schopný zabezpečiť si príjem dátových správ využite našu službu príjmu elektronických dátových správ.

Company Consulting s.r.o.

Kontaktujte nás

  • tel: +421 944 255 854
  • tel: +421 917 750 587
  • mail: info@c-c.sk
Slovník pojmov     ::     Referencie     ::     Mapa stránok
© 2007-2024   Company Consulting s.r.o. má hodnotenie 5,0 5 stars z 17 recenzí