Zakladanie spoločností s.r.o. Zakládání společností na Slovensku Company formation in Slovakia

Správa dátových schránok na portály www.slovensko.sk

Od 1.7.2017 budú štátne orgány komunikovať so spoločnosťami prioritne pomocou elektronickej dátovej schránky. Preto je dôležité zabezpečiť si príjem elektronických dátových správ už v tomto roku. V opačnom prípade sa o doručenej správe, ktorá Vám príjde ani len nedozviete.

Čiže od 1.7.2017 je potrebné pravidelne kontrolovat obsah dátovej schránky každej spoločnosti, či Vám nebola doručená správa (úradné rozhodnutie, predvolanie a pod.) od štátnych úradov.

Slovenským unikátom je prístup do dátovej schránky: Ak je KONATEĽ ZAHRANIČNÝ OBČAN, ktorý nemá pobyt na Slovensku NEMÁ MOŽNOSŤ PRÍSTUPU DO ELEKTRONICKEJ DÁTOVEJ SCHRÁNKY SVOJEJ SPOLOČNOSTI.

 

Prístupy do elektronických dátových schránok je zabezpečený cez portál www.slovensko.sk. Prístup majú len štatutárni zástupcovia (konatelia) spoločnosti, ktorí majú slovenský OP s čipom (príp. preukaz povolenia na pobyt v SR) a čítačku čipových kariet.

Ak nemáte príslušný doklad, je potrebné si ho do konca roka vybaviť a začať ho použivať.

 

Funkčnosť Vašej dátovej schránky si viete overiť na tejto adrese https://www.slovensko.sk/sk/overenie-zastupovania

 

Pre novo založené firmy sa schránka vytvorí automaticky po cca. 10 dňoch od založenia spoločnosti.

 

Ak ste zahraničný občan alebo z iného dôvodu nie ste schopný zabezpečiť príjem správ do dátovej schránky, naša spoločnosť Vám ponúka službu "Príjem elektronických dátových správ" ako doplnkovú službu k virtuálnemu sídlu.

Cenník za správu dátových správ:

Obdobie Cena za mesiac Celková Cena
3 roky 3,88 € 140 €
2 roky 4,16 € 100 €
1 roky 5 € 60 €


Pri podpise zmluvy sa uhrádza celková cenu za predplatné obdobie. Ceny sú KONEČNÉ, nenavyšujú sa žiadne ďalšie poplatky ani o DPH.

O každej správy budete dostávať notifikáciu na váš email ohľadom doručených správ do vašej elektronickej schránky. A my Vám zabezpečíme aj preposlanie obsahu doručenej správy.

Zakladanie s.r.o. 244€

Predaj firmy s dph

Zrušenie firmy

Zriadenie organizačnej zložky

Zakladanie s.r.o. v ČR


  Pomôžeme Vám na ceste k úspechom.
© 2007-2018 Home
Slovník pojmov     ::     Referencie     ::     Mapa stránok