Zakladanie spoločností s.r.o. Zakládání společností na Slovensku Company formation in Slovakia

Virtuálne sídlo v Bratislave

Virtuálne sídlo spoločnosti je služba prenájmu sídla Vašej spoločnosti na jednej z našich adries v Bratislave.

Poskytnutie sídla využívajú hlavne obchodné spoločnosti, ktoré si z rôznych dôvodov nechcú alebo nemôžu prenajať vlastné administratívne priestory. Zabezpečíme zriadenie a prevádzkovanie sídla spoločnosť vo vlastných priestoroch so splnením všetkých legislatívnych predpisov.

Naše služby využívajú hlavne podnikateľské subjekty so zahraničnými vlastníkmi. Možnosť využiť registračné sídlo v Bratislave čoraz viac využívajú taktiež slovenskí podnikatelia, ktorí nie sú z Bratislavy.


Vyšehradská ulica Vienna Gate, Kopčianska Klincová Konventná

Virtuálne sídlo poskytujeme na týchto adresách v Bratislave:

- na Osadnej ulici v Bratislave 3 - Nové mesto - od 9€ / mesiac

- na Vyšehradskej ulici v Bratislave 5 - Petržalka - od 11€ / mesiac

- v komplexe Vienna gate, Kopčianska ulica v Bratislave 5 - Petržalka - od 14€ / mesiac

- v kancelárskom komplexe na Klincovej ulici v Bratislave 2 - Ružinov - od 14€ / mesiac

- v centre Bratislavy na Konventnej ulici v Bratislave 1 - Staré mesto - od 14€ / mesiac

- v centre Bratislavy na Michalskej ulici v Bratislave 1 - Staré mesto - od 26€ / mesiac


K službe virtuálne sídlo spoločnosti je možné objednať aj doplnkové služby:

  • Doposielanie pošty na Vami zadanú adresu (listové zásielky v Európskej Únii - 10 €/mesiac)
  • Upozornenie o prijatej pošte emailom, telefonicky alebo pomocou SMS - 0,5 €/1 SMS, 1 €/1 hovor
  • Faxové služby - V rámci faxových služieb bude zákazníkovi pridelené klasické telefónne číslo s Bratislavskou predvoľbou 02 (vieme zabezpečiť aj iné predvoľby v rámci Slovenska a ďalších krajín EÚ). Cena za prijímanie faxov je 8€ / mesiac pri ročnej platbe. Teda 96€ / rok.

Virtuálne sídlo v Bratislave Vám zabezpečí lepší image spoločnosti. Naše služby zahŕňajú označenie sídla spoločnosti, príjem a úschovu pošty, informovanie zákazníka o prijatej pošte ako aj jej preposielanie na inú adresu.

Prenájmu rokovacích miestností

V našich priestoroch na Klincovej ulici je možný prenájom zasadacích miestností s občerstvením s kapacitou 4 osoby, na Michalskej ulici pre 6 osôb a na Kopčianskej ulici pre 5 osoby.

Zasadačky - Kopčianska, Klincová

U nás máte dlhodobú záruka sídla spoločnosti

Záruku dlhodobého poskytovania našich služieb virtuálnej kancelárie Vám virme poskytnúť, keďže sídlo ponúkame v nehnuteľnostiach ktorých väčšinu vlastnia subjekty s našou spoločnosťou spriaznené.


Sledovanie zásielok online

V rámci služby Virtuálne sídlo Bratislava získate aj prístup do jedinečného online systému na sledovanie došlej pošty. O každej zásielke ste informovaný emailom a jej detaily si viete prezrieť v online systéme, kde si môžete priamo objednať jej bezplatné naskenovanie, alebo preposlanie.

Sledovanie zásielok online

Pre existujúce spoločnosti (meniace sídlo na našu adresu) sú možné predplatné obdobia 1, 2 a 3 roky. Existujúcim spoločnostiam, ktoré majú záväzky voči tretím osobám registračné sídlo neposkytujeme.


Povinnosť používať dátové schránky od 1.7.2017


Od 1.7.2017 štátne úrady komunikujú s firmami pomocou elektronických dátových schránok.

Ak konateľ firmy nie je Slovenský občan, tak NEMÁ žiadnu možnosť ako pristupovať do elektronickej dátovej schránky, alebo ak z iného dôvodu nie ste schopný zabezpečiť si príjem dátových správ využite našu službu príjmu elektronických dátových správ.Najprestížnejšie adresy pre sídlo firmy aké si na Slovensku viete vybrať sa nachádzajú v mestskej časti Bratislava 1 - Staré mesto.

Virtuálne sídlo je adresa, ktorá je právnickej osobe prenajatá, za účelom jej zápisu do obchodného registra, avšak právnická osoba na tejto adrese fakticky nesídli. Na tejto adrese pracovať nebudete, ale na druhú stranu na nej musíte byť schopní prijímať korešpondenciu.

My Vám zabezpečíme preberanie vašich zásielok a riadne označenie sídla spoločnosti na poštovej schránke obchodným menom.

Adresa v centre hlavného mesta pôsobí na verejnosť dobrým dojmom a navodzuje pocit, že ste neuveriteľne až rozprávkovo úspešní, keď si takú adresu môžete dovoliť.

Poskytnutie sídla využívajú hlavne spoločnosti, ktoré si z rôznych dôvodov nechcú alebo nemôžu prenajať vlastné administratívne priestory. Jedným z dôvodov prečo si podnikatelia zriaďujú virtuálne sídla je fakt, že vyjde podstatne lacnejšie než zriadenie skutočnej kancelárie.

Niektorí podnikatelia ani pre výkon svojej profesie skutočnou kanceláriu nepotrebujú (daňoví poradcovia, vývojári IT, atď.). Všeobecne prijímaným faktom je aj to, že v hlavných mestách dochádza k menej častým daňovým kontrolám.

Využite možnosť zriadenia virtuálneho sídla za symbolickú cenu práve u nás. Máme bohaté skúsenosti v oblasti virtuálnych sídiel a súvisiacich služieb. Od roku 2009 sme poskytli služby viac ako 4900 zákazníkom, naše referencie si možete prezrieť tu.
Company Consulting s.r.o.

Kontaktujte nás

  • tel: +421 944 255 854
  • tel: +421 917 750 587
  • mail: info@c-c.sk
Slovník pojmov     ::     Referencie     ::     Mapa stránok
© 2007-2023   Company Consulting s.r.o. má hodnotenie 5,0 5 stars z 17 recenzí