Zakladanie spoločností s.r.o. Zakládání společností na Slovensku Company formation in Slovakia

Výhody Ready Made s.r.o.

Najväčšou výhodou Ready Made Spoločností je, že okamih, kedy si od nás klient zakúpi spoločnosť a okamih, kedy za ňu bude môcť konať ako štatutárny orgán delí len 24 hodín. Pri založení novej spoločnosti musíte počítať s lehotami, ktoré majú úradníci na Živnostenskom a Obchodnom registri a pri ideálnych podmienkach je nová spoločnosť založená za 10-12 dní.

Kúpou Ready Made spoločnosti tak ušetríte čas, vyhnete sa zdĺhavému zakladaniu spoločnosti a nie ste viazaný na žiadne lehoty a dátumy.

Výhoda Ready Made s.r.o. spočíva aj v ich určitej histórii, ktorá na klientov či obchodných partnerov pôsobí dôveryhodnejšie.

Naše Ready Made s.r.o. sú pripravené na okamžitý predaj, sú bez akejkoľvek obchodnej histórie a majú zaplatené základné imanie. Spoločnosti sú už zapísané na Živnostenskom registri, na Obchodnom registri a sú zaregistrované aj na Daňovom úrade.

V cene Ready made s.r.o. je aj usporiadanie Valného zhromaždenia, po ktorom v priebehu jedného dňa môže klient ako konateľ konať za danú spoločnosť. Na tomto Valnom zhromaždení je možné vykonať aj iné zmeny (zmena mena, sídla), aby bola Vaša spoločnosť presne podľa Vašich predstáv.

 

Company Consulting s.r.o.

Kontaktujte nás

  • tel: +421 944 255 854
  • tel: +421 917 750 587
  • mail: info@c-c.sk
Slovník pojmov     ::     Referencie     ::     Mapa stránok
© 2007-2024   Company Consulting s.r.o. má hodnotenie 5,0 5 stars z 17 recenzí