Zakladanie spoločností s.r.o. Zakládání společností na Slovensku Company formation in Slovakia

Prenájom sídla spoločnosti

Prenájom sídla je dnes obľúbenou formou nielen pre začínajúcich a malých podnikateľov, pre svoje nízke počiatočné náklady, ale je často využívané aj väčšími najmä zahraničnými spoločnosťami, ktoré svoje podnikanie rozširujú z okolitých krajín na územie Slovenskej republiky.V súčasnosti je ponúkaných veľké množstvo adries a to najmä v Bratislave, ktoré poskytujú sídlo bez toho aby bolo potrebné si prenajať drahú reálnu kanceláriu, ktorú pre svoju činnosť možno ani nepotrebujete. Takáto služba sa zvykne nazývať virtuálne sídlo.

Služby, ktoré sa ponúkajú ako štandard pri prenájme sídla sú najmä zápis adresy sídla v obchodnom registri, označenie obchodné mena spoločnosti na schránke, príjmanie písomností, zaistenie kontaktu spoločnosti s verejnosťou a najmä štátnymi orgánmi.

Medzi ďalšie ponúkané služby patria preposielanie písomností, scanovanie písomností, možnosť prenájmu zasadacích priestorov na sídle spoločnosti za účelom obchodných schôdzok a pod.

Výhodami pri prenájme sídla je okrem nižších nákladov bez nutnosti platiť energie, strážnu službu, upratovanie, aj adresa v Bratislave, prestížna adresa sídla, reprezentatívne priestory , rokovacie priestory a pod.

 

 
Company Consulting s.r.o.

Kontaktujte nás

  • tel: +421 944 255 854
  • tel: +421 917 750 587
  • mail: info@c-c.sk
Slovník pojmov     ::     Referencie     ::     Mapa stránok
© 2007-2024   Company Consulting s.r.o. má hodnotenie 5,0 5 stars z 17 recenzí