Zakladanie spoločností s.r.o. Zakládání společností na Slovensku Company formation in Slovakia

Virtuálne sídlo Bratislava 1

Virtuálne sídlo spoločnosti je služba prenájmu sídla Vašej spoločnosti na jednej z našich adries v mestskej časti Staré mesto v Bratislave.

Poskytnutie sídla využívajú hlavne obchodné spoločnosti, ktoré si z rôznych dôvodov nechcú alebo nemôžu prenajať vlastné administratívne priestory. Zabezpečíme zriadenie a prevádzkovanie sídla spoločnosť vo vlastných priestoroch so splnením všetkých legislatívnych predpisov.


Virtuálne sídlo Bratislava 1 - poskytujeme na týchto adresách:

- v historickom centre Bratislavy na Konventnej ulici v Bratislave - od 16€ / mesiac

- v centre Bratislavy na Michalskej ulici v Bratislave - od 26€ / mesiac

Konventná Michalská

Konventná 7

Virtuálne sídlo na lukratívnej adrese v historickom centre Bratislavy v Starom meste. Konventná ulica sa nachádza v časti Starého mesta nazývanej Palisády na úpätí hradného vrchu. Samotná budova bola postavená v roku 1841.

Konventná ulica je veľmi dobre dopravne dostupná pešo, autom, ako aj mestkou dopravou, keďže jedna z najfrekventovanejších zástavok - Zochova je sa nachádza v tesnej blízkosti.

Virtuálne sídlo Bratislava 1 na Konventnej ulici ponúkame v nehnuteľnosti, ktorú vlastní naša spoločnosť.

Táto skutočnosť Vám garantuje kontinuitu poskytovania našich služieb - nehrozí riziko, že by sme boli nútený služby ukončiť z dôvodu nezhôd s vlastníkom nehnuteľnosti.Michalská 9

Michalská ulica sa nachádza v absolútnom centre Starého mesta v tesnej blízkosti Michalskej brány. Michalská ulica spája Hurbanovo námestie s Ventúrskou ulicou, ktorá ďalej pokračuje, až na Hviezdoslavovo námestie.

Budova Michalská 9 súčasťou pamiatkovo chránenej zóny Starého medsta. Budova bola v roku 2012 kompletne zrekonštruovana. Budova je Národnou kultúrnou pamiatkou postavenou v novorenesančnom slohu v rokoch 1884-86 podľa návrhu architekta Viktora Rumpelmayera.Sledovanie zásielok online

V rámci služby virtuálna kancelária získate aj prístup do jedinečného online systému na sledovanie došlej pošty. O každej zásielke ste informovaný emailom a jej detaily si viete prezrieť v online systéme, kde si môžete priamo objednať jej bezplatné naskenovanie, alebo preposlanie.

Sledovanie zásielok online Sledovanie zásielok online

Pre existujúce spoločnosti (meniace sídlo na našu adresu) sú možné predplatné obdobia 1, 2 a 3 roky. Existujúcim spoločnostiam, ktoré majú záväzky voči tretím osobám registračné sídlo neposkytujeme.


Povinnosť používať dátové schránky od 1.7.2017


Od 1.7.2017 štátne úrady komunikujú s firmami pomocou elektronických dátových schránok.

Ak konateľ firmy nie je Slovenský občan, tak NEMÁ žiadnu možnosť ako pristupovať do elektronickej dátovej schránky, alebo ak z iného dôvodu nie ste schopný zabezpečiť si príjem dátových správ využite našu službu príjmu elektronických dátových správ.

Company Consulting s.r.o.

Kontaktujte nás

  • tel: +421 944 255 854
  • tel: +421 917 750 587
  • mail: info@c-c.sk
© 2007-2018   Company Consulting s.r.o. má hodnotenie 5,0 5 stars z 12 recenzí
Slovník pojmov     ::     Referencie     ::     Mapa stránok